top of page

VYBERTE SI

- délka : cca 60 minut

Přijedeme k Vám domů, nebo kamkoliv potřebujete, provedeme vás kompletním světem fitness, naučíme vás jak cvičit, jak se stravovat a ukážeme vám, jak se dostat k postavě Vašich snů.

1,700 KČ

- trvání : 2 měsíce

Myslíte to se svou životní změnou skutečně vážně ??? Deset návštěv našeho poradce vás zaručeně nakopne do nového životního stylu a probudí ve vás vaše nové "fit já". Výsledkem pak bude postava, jakou jste si přáli.

15,000 Kč

Jakmile spolu probereme vaše požadavky, cíle, časové možnosti, zkušenosti nebo kde, jak a s čím můžete cvičit, tak vám sestavíme Tréninkový plán, který vyždíme z vašeho těla maximum a pomůže vám k postavě vašich snů. A to i s minimem vybavení nebo klidně z pohodlí vašeho domova. My neznáme překážky !

1,500 Kč

Nevíte si rady, co je nejlepší pro vaše tělo nebo jak jíst, abyste zdravým způsobem dosáhli splnění vašich cílů ? Chcete se cítit fit a dopřát svému organismu to nejlepší pro jeho správné fungovaní ? Proberte s námi vaše možnosti, stravovací návyky, co je vaším cílem nebo i co vám nechutná a naši výživoví specialisté vám s maximální péčí připraví Jídelníček na míru, který vám pomůže se co nejrychleji dostat zdravě a šetrně ke splnění vašich cílů.

2,000 Kč

2021-12-26_07-27-12.jpg

VYZKOUŠEJ

TRÉNINK

!!! ZDARMA !!!

JE TO TADY !!! Exkluzivní novinka. Pro všechny z vás, kteří nemají čas, chuť nebo možnost dostat se do fitka. Nejjednoduší návod, jak se stravovat a cvičit včetně vzorových Jídelníčků a Tréninkového plánu. Pokud to máte jednoduché, nevíte jestli vás bude formování vašeho těla bavit, nebo prostě do sebe na začátek nechcete investovat tolik - balíček SVALYDOMA - MAXIMUM je přesně pro vás. Budete žasnout, jak rychle to půjde !!!

svalydoma-maximum.jpeg

697 Kč

2500 Kč

- délka : cca 60 minut

Není ti příjemný osobní kontakt ? Snažíš se omezit styky s ostatními na minimum ? Chceš cvičit v klídku a nerušeně u sebe doma ? Nevíš, jak začít se cvičením, jak se stravovat nebo by se ti prostě jen hodila pořádná dávka motivace ? Domluv si termín a spojíme se s tebou například přes videohovor aplikace Watsapp nebo Zoom Meeting. Naučíme tě všechno okolo cvičení i základů stravování a nebudeš muset při tom udělat ani krok z domova. Budeme dohlížet na tvůj trénink, kontrolovat správné provedení cviků a motivovat tě se zlepšovat, abys co nejdříve dosáhl svých cílů. Tak se přestaň vymlouvat a ZAČNI KONEČNĚ MAKAT !!!

500 Kč

TADY ZAČÍNÁ VÁŠ NOVÝ ŽIVOT !!!

© 2019 by SVALYDOMA. 

bottom of page